DOZ Direct i Commercecon nowymi członkami LODZistics

Do grona Członków Klastra dołączyły dwie kolejne firmy, dla których wspólne działania na rzecz rozwoju logistyki Polski Centralnej, ale nie tylko, są niezmiernie ważne.

DOZ SA DIRECT Sp. Komandytowa to centrum logistyczne, dystrybucyjne i zarazem hurtownia farmaceutyczna o ogólnopolskim zasięgu działająca od 2014 roku. Wchodzi w skład Grupy Kapitałowej DOZ SA oraz PELION SA. DOZ SA to spółka współpracująca z DOZ Aptekami – największą siecią Aptek w Polsce, liczącą blisko 1 200 placówek, z których 1/3 rozwijana jest w systemie franczyzy. DOZ SA jest największym pracodawcą na rynku aptecznym. Zatrudnia ponad 5 000 Pracowników, którzy dbają o bezpieczeństwo leczenia farmakologicznego milionów Pacjentów.

Commercecon jest generalnym wykonawcą nowoczesnych obiektów przemysłowych, mającym za sobą 20 lat doświadczenia w zmieniającym się sektorze budownictwa kubaturowego. W tym czasie firma zrealizowała blisko 280 wymagających inwestycji o łącznej powierzchni ponad 2 mln mkw. dla największych deweloperów oraz polskich i międzynarodowych firm z branży przemysłowej. Commercecon jest także właścicielem Żeńskiej Drużyny Siatkówki ŁKS Commercecon Łódź S.A, trzykrotnych mistrzyń Polski.

https://dozdirect.pl/onas.html

https://dozsa.pl/o-nas/

https://commercecon.pl

Skip to content