Tragedia, komedia, dramat… który okazał się sukcesem

Do błędów trudno się przyznać każdemu z nas, ale podejście z humorem i dystansem (zwłaszcza jeśli od wydarzeń upłynęło już dużo przysłowiowej wody) czasami jest swoistym katharsis. Jeden z przytoczonych przykładów Arletty Jurkiewicz z MCKB nawiązywał właśnie do tego jak właśnie woda może wpłynąć na cykl życia projektu. Nauka, że mała rzecz może okazać się wielkim błędem przyświecała innym case study przestawionym przez Łukasza Kujawińskiego z HetBot oraz Francois Jaquet z Nadii. Interesujące historie miał także do opowiedzenia Bartosz Korsak z Centrum Szkoleń, praca z ludźmi po raz kolejny okazuje się pełna niespodzianek.

Podsumowaniem dyskusji były wyciągnięte z tych trudności nauki, np. takiej że standardy nie są złe, że procedury pomagają, ale wcale nie muszą być sztywne, same w sobie powinny uwzględniać pewien element niepewności z którą także my powinniśmy się pogodzić i wtedy się najlepiej sprawdzą.

Panel Klastra był jednym z elementów bardzo bogatej programowo konferencji Logistic and Warehosuse Trends, którą po raz drugi współorganizował LODZistics. Frekwencja przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Lobby Vienna House by Wyndham Andel’s wypełnione było gwarem rozmów. Mamy nadzieję że w przyszłym roku po raz kolejny Łódź będzie miejscem wymiany myśli i poznawania nowych trendów. Nowe oblicza logistyki magazynowej mają łódzką twarz.

https://land.logistics-manager.pl/LogisticAndWarehouseTrends2023

Skip to content