Kolejne rozszerzenie Klastra LODZistics

Wrzesień zakończył się kolejnymi zmianami w liczbie członków Klastra. Do grona LODZistics dołączyły LUCA Logistic Solutions Sp. z o.o. oraz SK Rent GROUP Konrad Świstak.

LUCA to polsko – niemiecki zespół konstruktorów i programistów projektujących i wdrażających rozwiązania optymalizujące procesy magazynowe i produkcyjne. Firma specjalizuje się w systemach Pick-by-Point®, Pick-Radar®, Pick-by-ePaper®, Pick-byFrame® i  Pick-by-Watch® Pick-by-Scan, Pick-by-Light, Pick-by-Voice, Pick-by-Weight, Pick-by-Vision oraz eKanban i eLocation, w których na potrzeby procesów łączone są różne sposoby wskazywania miejsc magazynowych (światło, dźwięk, obraz) z dowolnymi sposobami kwitowania (skanery, RFID, dźwięk, przyciski, głos, IR, wagi). 

SK Rent GROUP to firma o ugruntowanej pozycji na rynku sprzedaży i wynajmu maszyn budowlanych, działająca na rynku od blisko dziesięciu lat. Specjalizuje się w wynajmie sztywnych i obrotowych ładowarek teleskopowych, podnośników przegubowych i teleskopowych czy spalinowych i elektrycznych zwyżek nożycowych. W ofercie znajdują się również maszyny takie jak koparki, koparko-ładowarki, miniładowarki, minikoparki, spycharki, walce i wiele innych wykorzystywanych do budowy hal magazynowych.

https://www.luca.eu/pl/

https://sk-rent.com

Skip to content