IX Walne Zgromadzenie Członków Klastra

IX Walne Zgromadzenie Związku Pracodawców „LODZistics” – Logistycznej Sieci Biznesowej Polski Centralnej to nie tylko ważne wydarzenie sprawozdawcze, ale przede wszystkim doskonała okazja do spotkania w tak szerokim gronie.

23 lutego br. w gościnnych murach Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi spotkali się członkowie Klastra LODZistics. Podsumowanie działań zrealizowanych w roku ubiegłym pokazywało, jak wiele już udało się osiągnąć, zaś plany na rok 2024 są jeszcze ambitniejsze!

Było to już IX Walne Zgromadzenie Członków – Klaster funkcjonuje od 2016 roku nieustannie poszerzając zakres działań. W ostatnim roku dynamicznie zwiększyła się także liczba członków LODZistics. Było to więc pierwsze spotkanie w tak szerokim gronie i doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych.

Ale działania w ramach klastra to nie tylko spotkania i networking, ale przede wszystkim zaangażowanie w rozwój logistyki okazywane w bieżącej działalności jego członków. To właśnie dzięki wspólnej determinacji i zaangażowaniu Klaster odnosi sukcesy i osiąga założone cele.

Skip to content