Witamy w gronie Klastra kolejne nowe firmy

W ostatnim miesiącu do grona Klastra dołączyły aż cztery nowe organizacje, powiększając tym samym jego potencjał, ponieważ siłą LODZistics są jego członkowie i ich zaangażowanie.

Serdecznie witamy w gronie Członków Zwyczajnych LODZistics Grupę Progres Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (w Łodzi posiadającą dwa biura), oferującą nowoczesne usługi HR dla branży logistycznej, prowadzącą także rekrutacje pracowników dla branży logistycznej na wszystkich rodzajach stanowisk.

Uniq Logistic Sp. z o.o. Sp. k. to operator logistyczny oferujący kompleksowe usługi z zakresu transportu drogowego, morskiego, lotniczego oraz kolejowego, prowadzący także działalność w zakresie logistyki magazynowej/kontraktowej.

W ostatnich dniach roku do LODZistics przystąpiła także firma Harden Construction Poland Sp. z o.o., będąca generalnym wykonawcą obiektów logistycznych, hal przemysłowych, magazynowych i produkcyjnych dla takich klientów jak Media Expert, Poczta Polska SA, Inpost czy Panattoni.

Emapa SA powiększa natomiast grono członków, których działalność opiera się na procesach wspierających logistykę związanych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi – firma jest producentem mapy i oprogramowania dla transportu.

Skip to content