r2eko nowym członkiem LODZistics

Firma r2eko Artur Owczarek to mała, ale prężnie rozwijająca się firma, zajmująca się szerokim wachlarzem usług środowiskowych i specjalizująca się w realizowaniu kompleksowych usług związanych z ochroną środowiska.

Tworzy ją zespół wykwalifikowanych ekspertów, posiadających bogate wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie obowiązujących przepisów z zakresu ochrony środowiska oraz przygotowywania kompleksowej dokumentacji środowiskowej. Firma działa na terenie całego kraju, obsługując klientów zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego.

Firma r2eko obsługuje klientów w języku polskim, angielskim, francuskim i arabskim, dysponując kontaktami branżowymi na terenie całego świata, dzięki czemu zawsze pozostaje na bieżąco z najnowszymi trendami i przepisami dotyczącymi ochrony środowiska oraz mogąc w ten sposób zapewnić bezpośrednie przeniesienie najnowszych światowych rozwiązań prośrodowiskowych do każdej, nawet najmniejszej firmy znajdującej się na terenie Polski.

Potrzeby klienta są zawsze traktowane przez zespół r2eko priorytetowo, zaś zakres świadczonej usługi jest dostosowany do jego oczekiwań oraz branży w której funkcjonuje.

Współpraca z r2eko to gwarancja terminowości, rzetelności i skrupulatności

Skip to content