IX Kongres Rozwoju Transportu 

W dniu 10 maja (środa) w Łodzi w hotelu DoubleTree by Hilton, ul. Łąkowa 29 odbędzie się Kongres Rozwoju Transportu, jedno z największych wydarzeń związanych z sektorem transportowym. Gromadzi przedstawicieli władzy centralnej, największe firmy branżowe oraz liczne grono ekspertów i obserwatorów rynku, w tym członków Klastra „LODZistics”, który jest partnerem merytorycznym wydarzenia (o udział Klastra i jego przedstawicieli zabiegali organizatorzy z Klastra Luxtorpeda 2.0).

Z ramienia Klastra w kongresie wezmą udział: Pan dr Grzegorz Mazurkiewicz, prof. SAN (moderator panelu II) – Wiceprzewodniczący Rady Klastra, przedstawiciel SAN oraz Interabra Logistics SA oraz Pan Dyrektor Rafał Augustyniak z firmy Geis PL (uczestnik debaty w panelu IV). 

W tym roku wiodącym tematem będzie Centralny Port Komunikacyjny. W panelach dyskusyjnych zostaną poruszone takie tematy jak planowane inwestycje, finansowanie projektu, organizacja ruchu wokół portu, korzyści dla polskiej gospodarki oraz wyzwania związane z wprowadzeniem CPK do eksploatacji. 

Wśród zaproszonych prelegentów i gości także przedstawiciele Politechniki Łódzkie w osobach prof. Sławomira Wiaka oraz prof. Agnieszki Zakrzewskiej-Bielawskiej.

https://kongresrozwojutransportu.pl

Skip to content