Europejskie Forum Gospodarcze 2021

prelegenci podczas europejskiego forum gospodarczego 2021

Za nami IX Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2021. Wydarzenie organizowane przez Województwo Łódzkie w dniach 27 – 29 października br. w hotelu VH Andel’s Łódź jak co roku zgromadziło liczne grono przedsiębiorców, przedstawicieli samorządu i jednostek otoczenia biznesu.  W tym roku w formule hybrydowej, łączącej tradycyjne obrady z transmisją online, na uczestników czekały liczne interesujące panele dyskusyjne. Partnerem merytorycznym dwóch z nich był Klaster LODZistics.

27 października Dlaczego warto współpracować? Klaster jako platforma współpracy w poszukiwaniu kolejnych innowacyjnych rozwiązań

28 października Zatrudnienie cudzoziemców w branży logistycznej w ujęciu społecznym 

Obydwa panele spotkały się z bardzo dobrym odbiorem uczestników, dyskusja panelistów oraz uczestników poruszała niezwykle ważne dla klastra i przedsiębiorców zagadnienia, a z uwagi na ograniczenia czasowe przenosiła się także w kuluary wydarzenia.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie do Forum, szczególnie Paniom moderatorkom za bardzo dynamiczne i interesujące poprowadzenie dyskusji.

panel dyskusyjny lodzistics podczas europejskiego forum gospodarczego 2021
Skip to content