CEE INNOVATION AND INVESTMENT EXECUTIVE SUMMIT

CEE INNOVATION AND INVESTMENT EXECUTIVE SUMMIT to wydarzenie skupiające innowatorów, przedsiębiorców oraz liderów technologicznych z Europy Środkowo-Wschodniej. To dwudniowe spotkanie, które odbędzie się 27 i 28 czerwca w malowniczym Pałacu w Wilanowie, stanie się areną dla najbardziej wpływowych CEO, członków zarządów, inwestorów oraz założycieli startupów.

W tym roku Klaster LODZistics po raz pierwszy ma zaszczyt być partnerem instytucjonalnym tego wydarzenia.

Executive Summit to przede wszystkim konferencja poświęcona 20 najważniejszym obszarom przyszłości, takim jak sztuczna inteligencja, innowacje w opiece zdrowotnej czy ewolucja kapitału. Ponadto, nie zabraknie emocji podczas Gali Finałowej konkursu Innowacyjny Lider 2024, który ma na celu wyróżnienie liderów posiadających wyjątkową wizję oraz skutecznie wprowadzających innowacje i zmiany w swoim otoczeniu.

Będzie to nie tylko miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także platforma promująca innowacyjność i rozwój technologiczny w regionie. Wydarzenie to staje się kluczowym punktem kalendarza dla wszystkich zainteresowanych przyszłością technologii i biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej.

https://tickets.executivesummit.eu

Skip to content