Znamy laureatów konkursu Klastra!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłów i oryginalnego podejścia do tematu konkursu. Zarówno ubiegłoroczna formuła, jak i tegoroczne zmagania prowadzone były pod hasłem MOJA WIZJA LOGISTYKI, zmieniał się natomiast temat eseju i w edycji 2023 brzmiał „Sztuczna inteligencja/IT – szansa czy zagrożenie dla przyszłości zielonej logistyki i zrównoważonego rozwoju?”.

Zrównoważony rozwój, IT i sztuczna inteligencja to niewątpliwie zagadnienia wiodące w ostatnim czasie w logistyce i nie tylko, dlatego też członkowie Klastra chcieli poznać perspektywę studentów właśnie w tym odniesieniu.

Serdeczne gratulacje dla laureatów czterech równorzędnych miejsc, którymi są:

Pani Anna Sobczak – studentka kierunku logistyka, Politechnika Łódzka – DZIEŃ Z MENEDŻEREM w świecie logistyki Rohlig Suus

Pan Robert Brodowski – student kierunku logistyka w biznesie, Uniwersytet Łódzki – DZIEŃ Z MENEDŻEREM w świecie logistyki Corning Optical Communications Polska

Pan Artur Sosnowski – student kierunku transport, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna, DZIEŃ Z MENEDŻEREM w świecie logistyki Geis PL

Pani Marta Kozłowska – studentka kierunku logistyka w biznesie, Uniwersytet Łódzki – DZIEŃ Z MENEDŻEREM w świecie logistyki branży hotelarskiej (AHE)

Wręczenie nagród i uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się w piątek 15 grudnia o godz. 10:00 w Strefie Biznesu Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody od Klastra i sponsorów. Dodatkowo laureatka z najwyżej ocenioną pracą otrzymała kartę podarunkową w wysokości 500,00 zł do wykorzystania w sklepie RTVEUROAGD ufundowaną przez Otimo Sp. z o.o. Wręczono także dwa wyróżnienia specjalne do firmy Geis PL. A wśród wszystkich uczestników konkursu rozlosowano nagrody rzeczowe, w tym voucher na dowolny kurs/szkolenie zrealizowane w Centrum Szkoleń.

Uczestnicy konkursu wzięli także udział w szkoleniu Greener Tomorrow through Sustainable Logistics zorganizowanym przez r2eko Artur Owczarek.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Gratulujemy Laureatom!

Skip to content