Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

LOGISTICS MANAGER MASTERCLASS 2024

czerwiec 13 - czerwiec 14

Trudne czasy tworzą silnych ludzi – to niewątpliwie prawda. Jednak wykuty w ogniu serii kryzysów menedżer lub dyrektor powinien nie tylko potrafić uratować procesy i operacje, ale też poprowadzić swój zespół i organizację w nowej rzeczywistości.

Tak rodzi się dojrzałe przywództwo.

Świat ciągłej zmiany i błyskawicznego rozwoju technologicznego dramatycznie potrzebuje liderów i autorytetów, którzy nie tylko przedstawią holistyczne spojrzenie na usprawnienie łańcuchów dostaw oraz globalne przepływy towarów, ale też nadadzą odpowiedni sens i wagę działaniom każdego ze swoich współpracowników, w efekcie budując antykruchy dział logistyki oraz wysoce adaptowalny biznes.

Ty również możesz stać się takim autorytetem.

Podczas konferencji Logistics Manager Masterclass pomożemy Ci spojrzeć na to, czym zajmujesz się w codziennej pracy, z nowej perspektywy. Wyselekcjonowani przez redakcję magazynu „Logistics Manager” branżowi praktycy podzielą się z Tobą unikalnymi przemyśleniami i doświadczeniami, które pozwolą Ci na spojrzeć świeżym okiem na budowane przez Ciebie procesy i wdrażane metody zarządcze.

Dołącz do liderów logistyki i łańcucha dostaw.

Szczegóły

Początek:
czerwiec 13
Koniec:
czerwiec 14
Witryna internetowa:
https://logistics-manager.pl/wydarzenia/nadchodzace-wydarzenia/logistics-manager-masterclass
Skip to content