Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Industry Day

marzec 28, 2023 @ 08:00 - 17:00

28 marca 2023 roku – nie zapisuj tej daty, stań się jej częścią! To wtedy odbędzie się pierwsza w regionie Łódzka Konferencja Przemysłowa organizowana przez Strefę Edukacji i współorganizowana przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Ponad 200 lat temu Łódź została wpisana na listę osad fabrycznych, przeznaczonych dla tzw. fabrykantów. Od początku XIX wieku do początku XXI wieku ludność Łodzi wzrosła ponad 1000 razy. Lata – a nawet wieki – mijają, a nasze miasto wciąż posiada ogromny potencjał przemysłowy. Łódź dziś to nowe życie starych fabryk. Przemysł. Czasy dawne i współczesne. Jak się przenikają? Jak na siebie wpływają?

Łódź stała się naszym motywem przewodnim konferencji #IndustryDay – miasto przemysłowe i jego historia – od początku przemysłu do współczesności.

Przemysł zmienia się nieustannie, jednak miasto z historią w tej branży najlepiej rozumie, jak nadążyć za zmianami. Doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować najpotrzebniejsze umiejętności i kompetencje praktyczne. Wierzymy w to, że rozwój Przemysłu 4.0 to głęboka transformacja technologiczna, procesowa i organizacyjna, a więc i konieczność rozwoju nowych kompetencji u pracowników.  To stąd pomysł na Łódzką Konferencję Przemysłową, pierwszą taką w tym regionie, która ma tworzyć przestrzeń do rozmowy o trendach i rozwiązaniach dla Przemysłu 4.0 i nie tylko.

Jak wygląda nasza historia? Strefa Edukacji została założona 5 lat temu przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz znaczących inwestorów z regionu – takich jak Miele, Delia Cosmetics czy Ceramika Tubądzin. Stawiamy na rozwijanie kompetencji przyszłości u pracowników, praktyczne zastosowanie wiedzy – zarówno biznesowej, jak i technologicznej. Rozwój to proces, zmiany nie tylko w technice, ale także w organizacji pracy.

Podczas naszej konferencji zapraszamy więc na następujące panele:

  • bezpieczna fabryka,
  • nowoczesna produkcja i logistyka,
  • świadoma fabryka,
  • warsztaty praktyczne,
  • networking.

28 marca 2023 roku spotkamy się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (ul. Tymienieckiego 22G). ZAPRASZAMY do zapisu na nasz newsletter, skąd płynąć będą bieżące informacje.

Szczegóły

Data:
marzec 28, 2023
Godzina:
08:00 - 17:00
Witryna internetowa:
https://industryday.pl/index.php/2023/02/19/save-the-date/
Skip to content